Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


Kedves Gyerekek! Tisztelt Szülők!

Nagy örömmel értesítünk mindenkit arról, hogy szeptember elsején kedden, hagyományos módon, az iskola sportpályáján várjuk tanévnyitó ünnepélyre iskolánk tanulóit. Eső esetén minden gyermek az osztálytermében gyülekezik. Ez esetben az alsó tagozat a tornateremben tekinti meg a műsort. A felsősök digitális táblák segítségével követik nyomon az eseményeket. A járványhelyzetre való tekintettel tájékoztatjuk a szülőket, hogy az iskola épületébe nem léphetnek be. Ügyintézés esetén előzetes egyeztetés után, szájmaszk használata mellett tartózkodhatnak az épületben. A nyár folyamán az önkormányzat jóvoltából, az erre a feladatra szakosodott cég teljeskörű fertőtlenítést végzett az épületben. Ezen felül a technikai személyzet folyamatosan gondoskodik a megfelelő higiéniás feltételek biztosításáról.

Tisztelettel megkérjük a szülőket, hogy gyermekük egészségi állapotára fokozottan ügyeljenek, s hőemelkedéssel, lázzal, fertőzés gyanús tünetekkel ne engedjék gyermeküket iskolába! Amennyiben a tanulón betegség jeleit vesszük észre, felhatalmazásunk van őt azonnali hatállyal hazaküldeni.

Megértésüket és együttműködésüket előre is köszönjük!

Mezőfalva, 2020. aug. 27.                                                                                              Vezetőség

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth2020 kituzo iskola 5x 400

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola