Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


Valamennyien tapasztaljuk a mindennapjainkban, hogy milyen nehéz megtartani az élet szokásos rendjét. Ezzel küzdünk mi is az iskolában, mert szeretnénk, ha a gyerekeknek tudnánk nyújtani a kedves, fontos, megszokott programjaikat. Nem lehet, hogy az ő kis életükből egy egész év elvesszen, mert világjárvány pusztít. Keressük a lehetőségeket, az új utakat, hogy minél gazdagabbá tehessük nekik ezt a tanévet is.

Többéves hagyomány az iskolában, hogy január 22-én a Magyar kultúra napján közösen elszavaljuk az alsó tagozatosokkal a Himnuszt. Minden gyerek már tudja, hogy ez a Himnusz születésnapja. Egy szülinaposnak pedig ajándék jár, ha nem is gyertyás torta, de egy komoly elgondolkozás, és egy szép együttes élmény.

Ebben az évben ezt úgy tudtuk megtenni, hogy az udvaron gyűltünk össze, itt lehetőség volt a távolságtartásra. Az alsós gyerekek a hetedik évfolyammal kiegészülve mondták, szavalták el közösen ezt a fennkölt költeményt. Aki csak hallhatta, annak könny szökött a szemébe, mert olyan átéléssel, gondolatokkal megtelve mondták a gyerekek a költeményt.

Reméljük, jövőre már egy kicsit barátságosabb körülmények között újra együtt verselhetünk valamennyien!

Himnusz1

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth7x

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola