Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2023 7

   


Február első hétvégéjén Győr városa adott otthont a Nyugat-Magyarország Régió Területi Diák I-II. Szabadfogású Országos Bajnokságnak. A két korosztályban 19 egyesület 192 versenyzője mérhette össze a tudását, és küzdhetett meg az országos döntőbe jutó helyezésekért. Egyesületünk szép számmal képviseltette magát, mindazok ellenére, hogy a versenyt megelőzően egy igen erőteljes betegséghullám söpört végig tanítványaink és edzőink között. A megmérettetés előtti héten még az edzéseket is szüneteltetni kellett. A mutatott pillanatnyi formával nem lehettünk teljesen elégedettek, de ez betudható az edzéskieséseknek, az alapozás utáni időszaknak, többen korosztályt váltottak és még fizikálisan nem erősödtek bele az új korcsoportjukba, de voltak olyanok is, akiknek ez volt az első nagy megmérettetése. Természetesen, akadtak azért kellemes meglepetések is, akik nagyon ígéretesen birkóztak. A végelszámolás azért nagyon jól sikerült. Az egyesületi összesített rangsorban a Gurics György BDSE, Diák II. korcsoportban (10-11 évesek) második helyen, a Diák I. korcsoportban (12-13 évesek) pedig az előkelő harmadik helyen végzett.

Egyéni helyezések:

Diák II korcsoportban

Kacz Jáfet       26 kg   3.

Kaszala Máté  29 kg   1.

Kacz Sém       32 kg   3.

Czeiner Péter  46 kg   -

Fekete Csanád 50 kg   2.

Krepsz Zalán  63 kg   2.

Androvics Márk         69 kg   1.

Diák I. korcsoportban

Tombor Benedek 29 kg         2.

Kaszala Máté  29 kg   3.

Nagy Erik       35 kg   -

Csőregi Zalán 50 kg   2.

Fekete Csaba  54 kg   -

Pribitek Ármin           54 kg   -

Parádi László  54 kg   -

Fierpasz András         58 kg   2.

Zámbó Gergő 63 kg   3.

Krepsz Zalán  63 kg   3.

Androvics Márk         69 kg   2.

Pupp Bence    85+ kg 2.

Iskolán adott otthont a Grundbirkózó országos elődöntő észak dunántúli csoportjának. A résztvevő általános iskolák alsó tagozatos diákjai két korosztályban küzdöttek meg egymással. Minden iskolának hét súlycsoportban kellett kiállítania versenyzőt, ahol eme népi versengésben az ellenfelet ki kellett tolni a küzdőkőrből, vagy a levegőbe kellett emelni. Betegségek miatt többen is kénytelenek voltak távol maradni, de a résztvevő 18 csapat között kiélezett küzdelmekben dőltek el az országos döntőre továbbjutó helyezések. A mezőfalvi iskolásában nagy hagyománya van a grundbirkózásnak. Az elmúlt évekhez hasonlóan az idei tanévben sem tudták megszorítani tanítványainkat. Mindkét fiú korosztályban 5-5 győzelemmel első helyen jutottunk tovább. Kisebbeknél második helyen a kulcsi, a nagyobbaknál az enyingi iskolások kvalifikálták magukat a budapesti döntőbe. A lányok mezőnyében a kisebb korosztályban a mezőfalviak, nagyobbaknál a Dunaújvárosi Arany iskolások jutottak tovább a második helyezéssel.

Csapattagok:

  1. korcsoport: Balogh Ervin, Szabó Bence, Kölesdi Mihály, Bayerle-Berecz Levente, Csepreghy Péter, Mazzag Olivér
  2. korcsoport: Kacz Jáfet, Kis Dániel, Kacz Sém, Gyenei Kevin, Pintér Brendon, Fekete Csanád, Krepsz Zalán, Androvics Márk

lány

  1. korcsoport: Kincses Jázmin, Bereczki Mercédesz, Papp Boglárka, Futó Nóra, Bódis Boglárka, Drapos Noémi, Tausz Lívia, Lakatos Fruzsina
    birko1birko2birko3
   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

8x badge DTH2023

   
   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola