Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2023 7

   


birko1

2022. április 9-én a Budapesti Erzsébetvárosi SMTK adott otthont a Diák I. korcsoportos (12-13 évesek) kötöttfogású Országos Bajnokságnak. A versenyt megelőző területi selejtezőkről 180 ifjú birkózó jutott ki az országos bajnokságra. A Gurics BDSE versenyzői sikeresen szerepeltek a selejtező fordulóban hiszen 12 fővel kvalifikálták magukat. Betegség, és egyéb okok miatt csak 8 fővel utaztunk el Budapestre. Remekül indult a verseny, hiszen tanítványaink rendre győztesen hagyták el a küzdőteret. Fierpasz András, Csőregi Zalán és Kaszala Máté 2-2 győztes mérkőzéssel egészen az elődöntőig menetelt, de a hármasból „csak” az 58 kg-ban küzdő Fierpasz Andrásnak sikerült a döntőbe jutnia, miután legyőzte pécsi ellenfelét, akinek ezzel visszavágott a területi versenyen elszenvedett vereségért. Az aranycsatában sajnos nem sikerült a bravúr FTC-s ellenfelével szemben, aki fizikai fölényét kihasználta a döntőben. Csöregi Zalán 50 kg-ban sajnos az elődöntő során megsérült a szegedi ellenfelével vívott küzdelem során, így kénytelen volt elállni a további mérkőzésektől, az ötödik helyen zárt. Kaszala Máté fiatalabb korosztályú, csak korengedménnyel indulhatott el a versenyen. Ez, nem látszódott meg a birkózásán, hiszen végig ponterősen küzdött, az elődöntőben is csak 11-9-es szoros pontozásos verseséggel maradt alul a miskolci birkózóval szemben. A bronzcsatában ismét győzedelmeskedett, így megérdemelten állhatott fel a dobogó 3. fokára. Zámbó Gergő és Pupp Bence is nagyokat küzdött, de érmet nem sikerült nyerniük, az ötödik hellyel kellett megelégedniük. Parádi László, Krepsz Zalán és Pesei Sándor helyezettlenül zárt.

Eredmények:

Kaszala Máté 29 kg 3. hely

Csőregi Zalán 50 kg 5. hely

Parádi László 54 kg -

Fierpasz András 58 kg 2. hely

Krepsz Zalán 63 kg -

Zámbó Gergő 63 kg 5. hely

Pesei Sándor76 kg -

Pupp Bence 85+ kg 5. hely

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

8x badge DTH2023

   

Határtalanul program  

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola