Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   

2024. április 26-án Mezőfalván került megrendezésre a Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny Fejér vármegyei fordulója. A megmérettetésre 20 fő ötödik- és hatodik osztályos kisdiák nevezett, ebből 19 érkezett meg.
Az első fordulóban eltérő feladatlapot írtak az ötödik és hatodik évfolyamos diákok, melyre 90 percük volt. Ezután - a javítás ideje alatt - origami madarakat, és egy emlékfát készítettek a gyerekek: levelekkel, virágokkal, madarakkal. Emlékül fotókat is készítettünk a résztvevőkről.
Az eredményhirdetés során mindenki kapott emléklapot, az első három-három helyezett pedig jutalomkönyveket is.
Mezőfalváról három tanuló vett részt a vármegyei fordulón: Kölesdi Mihály 5.a, Horinger Krisztina 6.a és Márhoffer Tibor 6.b osztályos tanulók. A megmérettetésen Kölesdi Mihálynak sikerült megszereznie az ötödik évfolyamosok között a III. helyezést.
Agárdi és székesfehérvári győzteseket avattunk, akik egy végső összecsapás keretében mérték össze tudásukat. A két versenyző teljes mértékben azonos pontszámmal végzett, így a verseny történetében először 2 fő képviselheti Fejér vármegyét az országos döntőben Mezőtúron.
A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány segítségével méltóképpen fogadhattuk vendégeinket, valamint apró ajándékkal kedveskedhettünk nekik. Ezúton is köszönjük az anyagi segítséget, melyet nyújtottak a számunkra!
Gratulálunk minden résztvevőnek - különösen a helyezetteknek, valamint köszönjük a kollégák munkáját!
20240426 123814
20240426 12392220240429 103159
   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola