Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


Örömmel és nagy izgalommal vártuk március idusától a nagycsoportosokat a négy alkalomból álló iskolanyitogató programsorozatunkra, mely az ismerkedés jegyében kezdődött. A részt vevő gyermekek végre találkozhattak velünk, leendő tanítóikkal és körülnézhettek az iskolában. A jó hangulatú foglalkozások keretében volt nyuszivárás, kézműves foglalkozáson nyuszibábot és hímes tojást készítettek répamajszolás és nyuszis daltanulás mellett, csokitojást kerestek az iskola udvarán. Készítettek varázsképet versike segítségével, amit tánctanulás, mozgásos ügyességi feladat követett a mozgáskotta program segítségével. Az együtt töltött idő alatt megfigyelhettük azt is, hogy mennyire tudnak együttműködve, mozogva játszani a gyerekek, milyen ügyesen rajzolnak, színeznek, használják az ollót. Figyelmes tekintetek, ügyes, fürge lábak és kezek, lelkesedés jellemezte az együtt töltött délutánokat. Bízunk benne, hogy az eltelt négy hét során minden iskolánkba ellátogató kisgyerek talált vonzó elfoglaltságot magának. Szeptemberben már tanítványainkként köszönthetjük majd őket! Köszönet illeti a támogató és érdeklődő szülőket, akik nagy létszámban és rendszeresen hozták gyermekeiket az iskolába.

                                                                                                           Leendő tanító nénik

elsosok2024

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola