Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2024 8

   


Április 22-én, a  Föld napja alkalmából különféle eseményeket rendeztek világszerte, melyekkel felhívták a figyelmet a Föld természeti környezetének megóvására. Így volt ez intézményünkben is. A témát többféleképpen érintettük. Már a reggeli ráhangolódás is ennek jegyében telt, majd a nap folyamán sokat beszélgettünk, rövid videókat tekintettünk meg, alkotásainkból pedig kiállítások készültek. Az alsós diákok virágot ültettek az iskola udvarán, egy kisebb virágoskertet kialakítva, melyet a továbbiakban majd gondoznak, gyomlálnak, locsolnak. Csatlakoztunk a TE SZEDD! önkéntes szemétszedési programhoz, melynek keretében összegyűjtöttük a szemetet az iskolánk környékén és a játszótéren. A hét folytatásaként, a Fenntarthatósági témahét jegyében, öt izgalmas környezettudatos témából választhattunk tananyagot a diákok számára: a levegő és élővilága, szabadidő, körforgásos gazdaság, hulladék és tudatos fogyasztás. Mindegyik oktatócsomag interaktív, játékos tevékenységekkel segítette a gyerekek ismereteinek bővítését és a környezettudatos gondolkodás elsajátítását. Célja az volt, hogy a tanulók szórakoztató, érdekes módon ismerkedjenek meg a környezetvédelem és a fenntarthatóság kérdéseivel, miközben megtanulnak felelősségteljes és tudatos döntéseket hozni.

Fold napja2024 1Fold napja2024 2

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

9x badge 2024 kicsi

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola