Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


Minden nap, amikor az iskolához érek gyönyörködöm a felújított épületben, nem tudok betelni a látvánnyal. Szeptember elsején, az első tanítási napon, a folyosón is meglepetés várt minket. A régi elhasználódott, még a nagyanyáink idejéből való szekrények helyett újak vártak minket. Szépek, s látszik rajtuk, hogy sok pénzbe kerültek, ezért is nagyon kell vigyázni rájuk. Amellett, hogy esztétikusak jól használhatóak, nekem nagyon tetszik, hogy az ajtók színei ritmikusan váltakoznak.

Amikor birokunkba vettük őket, nyüzsögtünk, de rettenetesen, mert attól féltünk nem jut mindenkinek. Természetesen jutott. Ezután már csak attól tartottunk, hogy egy felelős kap kulcsot, aki majd biztosan többször otthon felejti, lesz akkor majd nagy kalamajka. A felnőttek azonban erre is gondoltak, mindenki kapott kulcsot. Így azt is remélhetjük, hogy vége a dzsekik és cipők eltűnési korszakának. A felső tagozat diákjai nevében köszönetet szeretnék mondani a Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítványnak és a Szülői Munkaközösségnek, és mindenkinek, aki hozzájárult a szekrényeink árához.

Társaim nevében is ígérem, nagyon fogunk rájuk vigyázni!
Szabó Luca
7.b
   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth7x

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola