Minden tanévben kiemelt feladata az iskola tantestületének, hogy szakmai napok keretében foglalkozzon a pedagógia aktuális kérdéseivel. Ezen belül nagy gondot fordítunk arra, hogy szülők is képet alkothassanak az osztályokban folyó sokrétű munkáról, személyesen győződjenek meg gyermekük iskolai szerepléséről, órai munkájáról.
Iskolánk minden tevékenységi területén tartunk nyílt órákat, melyekre szeretettel várjuk a kedves szülőket!
Az alsó tagozat nyílt órái:
1.a osztály: nov. 28. (hétfő)
- óra: matematika Nyuliné Bauer Szilvia
- óra: magyar (olvasás) Horváth Lászlóné
- óra: német nyelv Molnárné Troppert Mária
1.b osztály: nov. 29. (kedd)
- óra. magyar Sivák Zita
2.a osztály: nov. 28. (hétfő)
1. óra: matematika Balláné Spitz Mariann
2. óra: német nyelv Hajas Györgyné
2.b osztály: nov.28. (hétfő)
4.óra: magyar (olvasás) Szabóné Kovács Erika
5.óra: angol nyelv Siposné Takács Tünde
3.a osztály: nov. 29. (kedd)
1.óra: magyar (olvasás) Márokné Szatmári Ilona
3.b osztály: nov. 29. (kedd)
3. óra: matematika Szalai Lászlóné
4.óra: testnevelés Csonka Emese
4.a osztály: nov. 29. (kedd)
2. óra: matematika Nagyné Garai Olga
4.b osztály: nov. 28. (hétfő)
2. óra: magyar (fogalmazás) Baricza Zsuzsa
A felső tagozat nyílt órái
5.a osztály: nov. 28. (hétfő)
2. óra: magyar irodalom Nagy Margit
3. óra: matematika Szentpáli Balázsné
4. óra: természetismeret Nyuliné Bauer Szilvia
5. óra: idegen nyelv Molnárné T. Mária, Sótiné P. Elvira, Sörös A.
5.b osztály: nov. 28. (hétfő)
3. óra: történelem Váradiné Balogh Ágnes
4. óra: magyar Lajtos Imréné
5. óra: idegen nyelv Molnárné T. Mária, Sótiné P. Elvira, Sörös A.
6.a osztály: nov. 30. (szerda)
1. óra: matematika Szentpáli Balázs
2. óra: természetismeret Bordás Anita
6.b osztály: nov. 28. (hétfő)
3. óra: magyar nyelv Nagy Margit
4. óra: testnevelés Tombor István
7.a osztály: nov. 28. (hétfő)
2. óra: kémia Jaksics Erzsébet
3. óra: informatika Sótiné Papp Elvira
7.b osztály: nov. 28. (hétfő)
1. óra: kémia Jaksics Erzsébet
2. óra: matematika Szentpáli Balázsné
A pedagógiai szakszolgálat nyílt órái
Balláné Spitz Mariann SNI + BTMN óvodás gy. fejl. fogl. 2011. november 29. 3. óra
Bodor Vivien Diszlexia reedukációs foglalkozás 2011. november 29. 5. óra
Füredi Zsuzsanna Sáidl K. magántanuló foglalkozása 2011. november 28. 6. óra
Gárdonyiné P. Mónika Logopédiai foglalkozás / iskolások 2011. november 28. 2. óra
Gróf Johanna SNI habilitáció (Tóth A.) 2011. november 28. 7. óra
Nagyné Antal Mária Gyógytestnevelés (Daruszentm. isk.)2011. november 29. 9. óra
Ollmann Judit SNI habilitáció (interaktív óra) 2011. november 28. 2. óra
Pap Bernadett Gyógytestnevelés (Hantos, iskola) 2011. november 28. 6. óra
Szabóné Bögyös Orsolya Korai fejlesztés 2011. november 29. 10 óra
Szalai Lászlóné Gyógytestnevelés (3.b) 2011. november 30. 5. óra
Vámosiné Hevér Bernadett Részképesség fejlesztés (4.b) 2011. november 28. 3. óra
Virágné Kovács Margit SNI habilitáció 2011. november 29.
Az alapfokú művészetoktatás nyílt órái
A művészetoktatás minden művészeti ágában minden tanóra – egyéni és csoportos is – nyitott lesz ezekben a napokban, bármelyik óra látogatható.
Dienes János – szobrászat
Csonka Emese – néptánc
Fehér Teréz – zongora
Tótin Katalin – zongora
Tótin István – fafúvósok
Nyulasiné Lakos Angéla – népi ének
Lajtos Imréné - szolfézs