1.a osztály:
2016. november 30. (szerda) | 3.óra: magyar | Nagyné Garai Olga |
4.óra: német | Hajas Erika | |
2016. december 1. (csütörtök) | 8.óra: rajz | Patakiné Mukli Éva |
1.b osztály
2016. december 1. (csütörtök) | 1.óra: matematika | Polesznyák Lászlóné |
2.óra: magyar | Baricza Zsuzsanna |
2.a osztály
2016. november 30. (szerda) | 1.óra: magyar | Nyuliné Bauer Szilvia |
2.óra: matematika | Sivák Zita | |
3.óra: német | Árva-Sz.Á.–Molnárné T.M. |
2.b osztály
2016. november 28. (hétfő) | 1.óra: matematika | Ványi Gáborné |
3.a osztály
2016. november 29. (kedd) |
1-2.óra: Lépésről lépésre (matematika és magyar) |
Szabóné K.E. – Kolozsi K. |
3.b osztály
2016. november 28. (hétfő) | 1.óra: matematika | Csibrikné Dobai Orsolya |
2.óra: rajz |
Csibrik Orsolya |
4.a osztály
2016. november 29. (kedd) | 2.óra: matematika | Márokné Szatmári Ilona |
3.óra: környezetismeret | Nagy Teréz |
4.b osztály
2016. november 30. (szerda) | 1.óra: matematika | Szalai Lászlóné |
2.óra: technika | Buday Anna |
5.a osztály
2016. november 28. (hétfő) | 2.óra: matematika | Szentpáli Balázsné |
3.óra: magyar | Lakos Angéla | |
4.óra: idegen nyelv |
Hajas Erika, Sótiné Papp Elvira, Sörös Anikó |
5.b osztály
2016. november 28. (hétfő) | 2.óra: természetismeret | Kollár Hajnalka |
3.óra: hit- és erkölcstan | Koncz Tímea | |
4.óra: idegen nyelv |
Hajas Erika, Sótiné Papp Elvira, Sörös Anikó |
6.a osztály
2016. november 29. (kedd) | 1.óra: magyar | Nagy Margit |
2.óra: hit- és erkölcstan | Koppányiné Sági Mónika |
6.b osztály
2016. november 28. (hétfő) | 2.óra: történelem | Zsömbör Attila |
3.óra: informatika | Sótiné P. Elvira |
Alapfokú művészetoktatás
Az alapfokú művészetoktatásban minden tanszakon tartunk nyitott órákat a 2016. nov. 28. és december 1. közötti időszakban. Kérjük, hogy részvételi szándékukat legkésőbb november 25-ig szíveskedjenek jelezni a pedagógusoknak.
Czuppon Péter – néptánc (kedd) helyszín: Kiss Kálmán Művelődési Ház
Jaksics Erzsébet – szobrászat (péntek)
Koncz Tímea – néptánc E/1., A/2. hétfő
Koncz Tímea – néptánc E/2., A/1. szerda
Kolozsi Krisztina – szobrászat (hétfő)
Nyuliné Bauer Szilvia – szobrászat (kedd)
Csibrik Orsolya – szobrászat (csütörtök)
Balogh Tímea – népi ének (hétfő, kedd)
Tótin István – furulya (hétfő, péntek)
Tótin Katalin – zongora (hétfő, péntek)