Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

Hirdetmény 1

Hirdetmény 2

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Rólunk írták  

A tehetség napja - tömegvonzás a Városháza téren

castellum.do - Öcaline, fotó: Császár Mónika Ilona,  2015. április 16. (csütörtök)

Háromszáz tehetség

dunaujvaros.com - Molnár Emese, fotó: Sándor Judit,  2015. április 16. (csütörtök)

Tehetsgnap a Városháza téren - képekkel

infodunaujvaros.hu , 2015. április 16. (csütörtök)

Tehetségek a téren, énekesek, táncosok és rajzolók mutatkoztak be

Duol.hu - Körmendi Erzsébet, 2015. április 15. (szerda)

Tehetségnap

Dunaújvárosi televízió , 2015. április 16. (csütörtök)

Táborozni jó!

Mezőhír - Horváth László, 2014. július 22. (kedd)

Szerdán este hatig fogadják a szülőket az Iskolában

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 28. (hétfő)

Területi szavaló versenyen bizonyítottak az alsósok

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 16. (szerda)

A tehetségeké volt a tér

Dunaújváros Online, 2014. április 10. (csütörtök)

A tehetség napja:mindenkit várnak!

Dunaújváros Online, 2014. április 9. (szerda)

Fogyatékkal élők: projektnap – Mezőfalván

Dunaújváros Online, 2011. december 2. (péntek)

Az alapítványi bálon készült képek

Az alapítványi bálon készült videó

(Mezőhír - Horváth László)

Tehetséges képzőművész-palánták a mezőfalvi iskolában

(Mezőhír - Horváth László)

Mezőfalva: sikeres pályázat után

Dunaújváros Online,2012. december 12. (szerda)

Dunaújváros Online

 

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy az elmúlt tanévben is számos területi, megyei és országos versenyen vettek részt iskolánk diákjai. Sikeres szereplésükhöz az is hozzájárult, hogy a tanév során a pedagógusok helyi szinten is számtalan versenyt szerveztek.  Sok esetben az iskolai megmérettetések voltak a területi vagy megyei versenyek „selejtezői”, vagyis az itt legjobban szereplő diákok jutottak tovább, és képviselték iskolánkat és Mezőfalvát. Az alábbi összefoglaló a kimagasló eredményeket, sikereket tartalmazza.

A verseny elnevezése

Név és évfolyam

Helyezés

Felkészítő

Tankerületi mesemondó verseny- Nagyvenyim

Gárdonyi Réka 8.a

I. helyezés

Nagy Margit

Tankerületi mesemondó verseny- Nagyvenyim

Takács Hanna 4.a

I. helyezés

Márokné Szatmári Ilona

Móra olvasási verseny (Székesfehérvár)

Garbacz Bánk 4.a

Kelemen Fanni 4.a

Takács Hanna 4.a

IV. helyezés

Márokné Szatmári Ilona

Tankerületi helyesíró verseny

Prajda rebeka 3.a

III. helyezés

Szabóné kovács Erika

Betűzgető tankerületi verseny

Miklós Márton 3.a

Garbacz Bánk 4.a

III. helyezés

IV. helyezés

Szabóné K. Erika

Márokné Sz. ilona

Területi szavalóverseny

Puporka B.Napsugár 2.a

III. helyezés

Nyuliné Bauer Szilvia

Sárosd környéki szavalóverseny

Takács Hanna 4.a

I. helyezés

Márokné Sz. Ilona

FEDORKA Versnap országos verseny

Takács Hanna 4.a

Arany minősítés

Márokné Sz. Ilona

Szép Magyar Beszéd megyei döntő

Szatmári Nagy Eszter 6.a

III. helyezés

Nagy margit

Petőfi Sándor Gimnázium német nyelvi területi csapat versenye

Hajnal Marcell 8.a

Pintér Dzsenifer 8.a

Vass Virág 8.a

I. helyezés

Molnárné Troppert Mária

Petőfi Sándor Gimnázium német nyelvi területi csapat versenye

Ács Zsófia 7.a

Koppányi Tímea 7.a

Kovács Balázs 7.a

II. helyezés

Árva Szabó Ágnes

Ki tud többet Svájcról?

tankerületi verseny

Szatmári Nagy Eszter 6.a

Tóth Laura 6.a

I. helyezés

Molnárné Troppert Mária

Ki tud többet Svájcról?

tankerületi verseny

Garbacz Bendegúz 7.a

Kaltenecker Réka 7.a

II. helyezés

Árva Szabó Ágnes

Tankerületi kémia verseny

Hajnal Marcell 8.a

II. helyezés

Kollár Hajnalka

Chernel Természettudományi vetélkedő Agárd

Kaltenecker Réka 7.a

Szatmári-Nagy Eszter  7.a

II. helyezés

Kollár Hajnalka

Hevesi György országos kémia verseny megyei döntő

Kovács Balázs 7.a

VI. helyezés

Kollár Hajnalka

Word-Excel tankerületi informatika verseny

Takács Balázs

II. helyezés

Sótiné Papp Elvira

Tankerületi népdaléneklési verseny (Sándor Frigyes)

Tóth Laura 6.a

II. helyezés

Balogh Tímea

Tankerületi népdaléneklési verseny (Sándor Frigyes

Reinitz Zsóka 4.a

IV: helyezés

Balogh Tímea

Tankerületi népdaléneklési verseny

Mezőfalvi Csalogányok

Mezőfalvi pacsirták

Mezőfalvi pintyőkék

Arany minősítés

Koncz Tímea és Balogh Tímea

Tankerületi rajzverseny

Szentpáli Adél 3.a

Aranyecset Díj

Kolozsi Krisztina

Szabóné Kovács Erika

Labdarúgás,

körzeti selejtező

IV. korcsop.

II. helyezés

Tórizs Attila

Nyársapát Területi birkózó diákolimpiai bajnokság

Miklós Mátyás 7.a

I. helyezés

Tombor István

Soltvadkert, birkózás, diákolimpia orsz. döntő I.korcsoport

Miklós Mátyás 7.a

VII. helyezés

Tombor István

Lány birkózás,diákolipia orsz. döntő Pestszentimre

Schrick Alina 5.b

I. helyezés

Tombor István

Tatabánya meghívásos birkózó vereny

Éva Bence 3.b

Schrick Alina 5.b

I. helyezés

I. helyezés

Tombor István

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

emblema

   
© Koppányiné Sági Mónika