Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

Hirdetmény 1

Hirdetmény 2

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Rólunk írták  

A tehetség napja - tömegvonzás a Városháza téren

castellum.do - Öcaline, fotó: Császár Mónika Ilona,  2015. április 16. (csütörtök)

Háromszáz tehetség

dunaujvaros.com - Molnár Emese, fotó: Sándor Judit,  2015. április 16. (csütörtök)

Tehetsgnap a Városháza téren - képekkel

infodunaujvaros.hu , 2015. április 16. (csütörtök)

Tehetségek a téren, énekesek, táncosok és rajzolók mutatkoztak be

Duol.hu - Körmendi Erzsébet, 2015. április 15. (szerda)

Tehetségnap

Dunaújvárosi televízió , 2015. április 16. (csütörtök)

Táborozni jó!

Mezőhír - Horváth László, 2014. július 22. (kedd)

Szerdán este hatig fogadják a szülőket az Iskolában

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 28. (hétfő)

Területi szavaló versenyen bizonyítottak az alsósok

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 16. (szerda)

A tehetségeké volt a tér

Dunaújváros Online, 2014. április 10. (csütörtök)

A tehetség napja:mindenkit várnak!

Dunaújváros Online, 2014. április 9. (szerda)

Fogyatékkal élők: projektnap – Mezőfalván

Dunaújváros Online, 2011. december 2. (péntek)

Az alapítványi bálon készült képek

Az alapítványi bálon készült videó

(Mezőhír - Horváth László)

Tehetséges képzőművész-palánták a mezőfalvi iskolában

(Mezőhír - Horváth László)

Mezőfalva: sikeres pályázat után

Dunaújváros Online,2012. december 12. (szerda)

Dunaújváros Online

 

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


 

A hagyományoknak megfelelően a tankerületi mesemondó versenynek idén is Nagyvenyim adott otthont, melyre a Dunaújváros és a város környéki iskolák nevezhetnek. A mezőfalvi iskolából minden évben sok versenyző indul ezen a nagyszabású vetélkedésen. Az idei év legjobb eredményei: I. helyezett: Tórizs Alina 1.a osztály – Felkészítő tanára: Márokné Szatmári Ilona I. helyezett: Takács Hanna 5.a osztály - Felkészítő tanára: Nagy Margit

Szintén Nagyvenyimen rendeztek területi történelem vetélkedőt, melyen a mezőfalvi csapat az előkelő I. helyezést érte el. A verseny különlegessége, hogy 4 évfolyam tanulóiból áll össze a csapat, vagyis minden évfolyam képviselője számot ad tudásáról. A csapat tagjai: Sóti Levente 5.a, Deák Flóra 6.a, Tóth Laura 7.a, Kaltenecker Réka 8.a Felkészítő tanár: Zsömbör Attila

Ady Endre születésének 140. évfordulóját ünnepeljük idén. Ezen alkalomból a József Attila Könyvtár országos versmondó versenyt hirdetett a Bartók Kamaraszínház és Művészetek Házában, melyen iskolánk tanulója, Szatmári-Nagy Eszter is részt vett. A nagyszabású megmérettetésre két Ady-verssel kellett nevezni, ezért a verseny is két fordulóból állt. Az elődöntőn az egyik választott verset kellett elmondani, majd a zsűri kihirdette a döntő résztvevőit. A döntőben Eszter arany minősítést szerzett, és III. helyezést ért el. Felkészítő tanár: Lakos Angéla

Dunaújvárosban a Szilágyi Erzsébet Iskola tankerületi természetismereti versenyt hirdetett, melyen a mezőfalvi alsós csapat V. helyezést ért el. A csapat tagjai: Kaltenecker Luca 3.a osztályos tanuló, valamint Deák Bence és Szentpáli Adél 4.a osztályos tanulók. Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Erika

A Székesfehérvári Hétvezér Általános Iskola többfordulós természetismereti, természetvédelmi versenyt hirdetett. A megyei döntőbe azok a csapatok jutottak be, akik a legjobban teljesítettek az elődöntő során. A mezőfalvi kétfős csapat: László Lóránt és Miklós Márton bejutott a döntőbe. További sikereket kívánunk! Felkészítő tanár: Szabóné Kovács Erika

Minden eredményes tanulónknak szívből gratulálunk a szép sikerekhez, további örömteli felkészülést kívánunk! Köszönjük a pedagógusoknak is a felkészítő munkájukat!

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

emblema

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola