Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

Hirdetmény 1

Hirdetmény 2

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Rólunk írták  

A tehetség napja - tömegvonzás a Városháza téren

castellum.do - Öcaline, fotó: Császár Mónika Ilona,  2015. április 16. (csütörtök)

Háromszáz tehetség

dunaujvaros.com - Molnár Emese, fotó: Sándor Judit,  2015. április 16. (csütörtök)

Tehetsgnap a Városháza téren - képekkel

infodunaujvaros.hu , 2015. április 16. (csütörtök)

Tehetségek a téren, énekesek, táncosok és rajzolók mutatkoztak be

Duol.hu - Körmendi Erzsébet, 2015. április 15. (szerda)

Tehetségnap

Dunaújvárosi televízió , 2015. április 16. (csütörtök)

Táborozni jó!

Mezőhír - Horváth László, 2014. július 22. (kedd)

Szerdán este hatig fogadják a szülőket az Iskolában

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 28. (hétfő)

Területi szavaló versenyen bizonyítottak az alsósok

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 16. (szerda)

A tehetségeké volt a tér

Dunaújváros Online, 2014. április 10. (csütörtök)

A tehetség napja:mindenkit várnak!

Dunaújváros Online, 2014. április 9. (szerda)

Fogyatékkal élők: projektnap – Mezőfalván

Dunaújváros Online, 2011. december 2. (péntek)

Az alapítványi bálon készült képek

Az alapítványi bálon készült videó

(Mezőhír - Horváth László)

Tehetséges képzőművész-palánták a mezőfalvi iskolában

(Mezőhír - Horváth László)

Mezőfalva: sikeres pályázat után

Dunaújváros Online,2012. december 12. (szerda)

Dunaújváros Online

 

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


2018. július 1-jén 33 tanuló és 4 pedagógus indult útnak a fonyódligeti Erzsébet-táborba.

A nyertes pályázatnak köszönhetően iskolánk tanulói 6 napot tölthettek a Balaton partján. Szerencsére az időjárás is kegyes volt hozzánk, szikrázó napsütéssel és hideg vízzel várt minket a tó. Ez az apróság azonban nem zavarta a csapatot, már első nap bemerészkedtek a bátrak, boldogan bizonygatva a parton maradóknak, hogy a víz igazán kellemes.

Gyerekeink idén a „zöldek” táborát erősítették. A tartalmas programok során segítségünkre voltak a TESÓK, akik nagy népszerűségnek örvendtek a diákok körében.

A korábban megszokottakat is felülmúlva az 1 hét során gazdag programkínálatból válogathattunk. Olimpikonok és világbajnokok részvételével sárkányhajó túrán vettünk részt, gokartpályán próbálták ki ügyességüket a gyerkőcök. Nagy örömünkre a Garabonciás együttes is szórakoztatott bennünket. Visszatérő program volt a trambulinozás, a játszótéren barátságok szövődtek. Nagy kihívást jelentett a táborban kialakított kalandpark, ahol szuperhőseink többször is teljesítették a nehéz pályák feladatait. Kedden a sportban mérették meg magukat felnőttek és gyerekek egyaránt. Természetesen minden számban rengeteg oklevelet gyűjtöttünk be. Nagy élményt jelentett a kutyás bemutató is, melynek során sok érdekes dolgot tudtunk meg négylábú segítőinkről. Délután várt minket a vízi kalandpark, miközben a parton bogárbemutató színesítette a programot. A fürdőzés szünetében jól esett a forró palacsinta is. Szerdán a „Hősök napja” keretében megismerkedtünk a katonák, rendőrök, tűzoltók, mentősök munkájával, de a Grippen szimulátor kipróbálása volt csak az igazi kihívás. Ping-pong bajnokaink lettek két kategóriában is, szafari vetélkedőn három csapatunk is indult. Focistáink is a dobogós, harmadik helyet szerezték meg. Csütörtökön „1 perc és nyersz” vetélkedő keretében mérettük meg magunkat, számtalan újabb oklevelet zsebeltünk be. A nap folyamán sétahajózás, fürdőzés, sárkányhajózás, Ki-mit-tud, lézerharc, koncert és a táborzárás volt még a programkínálatban. Pénteken fáradtan, de élményekkel gazdagodva indult haza kis csapatunk. Bízunk benne, hogy még sok éven keresztül lesz lehetőségünk ilyen színvonalas, gazdag programokkal fűszerezett táborban részt venni.

Pedagógusként így összegeznék: Ezekért a napokért is érdemes!

1

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

emblema

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola