Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


Március végén Deák Flóra 7.a osztályos tanulónk képviselte iskolánkat a Hevesy György Kárpát-medencei kémiaverseny megyei fordulójában. Flóra felkészülése során mutatott szorgalma, kitartása meghozta gyümölcsét, 5. helyezést ért el. A kémiai-fizikai ismeretein túl bizonyítania kellett matematikai tudását is, hisz ezen a versenyen összetett számítási feladatokkal találta szemben magát.

Áprilisban ötödik alkalommal vettünk részt Agárdon a Chernel István Természetismereti Vetélkedőn. Idén a „Legkisebb, a legkevesebb…..” volt a téma. Miklós Mátyás Balázs 8.a osztályos tanuló mérettette meg magát komplex természettudományos ismereteiből. Matyi holtversenyben a 4. helyet szerezte meg.

Április végén került megrendezésre a Kaán Károly Országos Természet- és Környezetismereti Verseny megyei fordulója Szabadbattyánban. A sikeres szerepléshez a tananyag mellett a „TermészetBúvár Magazin” cikkeiben előforduló fajok ismeretére is szükség volt. A versenyre Szentpáli Adél és Miklós Márton András 5.a osztályos, és Nyuli Anna 6.a osztályos tanulók készültek hosszú-hosszú heteken keresztül. A kemény versenyen Marci a megyei 8. helyet szerezte meg.

Valamennyiük teljesítményére nagyon büszkék vagyunk!

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth2020 kituzo iskola 5x 400

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola