Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


karacsonyiunnep

Iskolánk szokásrendszerének egyik kiemelkedő eseménye az adventi készülődés és ünnepség. Diákjaink péntekenként a negyedik évfolyamosok műsorával kísérve gyertyát gyújtanak az iskola adventi koszorúján. Nagy megtiszteltetés gyertyagyújtónak lenni. Ilyenkor a kiválasztott diákok tanáraik által elkészített, az iskola közössége előtt felolvasott méltatást írásban is megkapják iskolánk igazgatójától. Az idei évben Kölesdi Mihály 1.a,  Szabó Zorka 2.a, Bertalan Lajos 3.a, Kovács Áron 4.a, Kis Anna 5.a, Stempely Péter 6.b, Gyulai Holda 7.b, Koncz Levente Kenéz 8.a osztályos tanulóknak tapsolhattunk és gratulálhattunk nagyszerű teljesítményükhöz. A karácsonyi műsort a második évfolyamos tanulóink előadásában láthattuk. A csodálatos, mély érzéseket és gondolatokat keltő szövegek és dalok elbűvölték a szépen feldíszített, Barta Péter által felajánlott karácsonyfa alatt összegyűlt vendégsereget. Deák Károly az iskolafejlesztési alapítvány elnöke adománylevelet ajándékozott, mely a művészetoktatás térítési díjainak támogatását, a tanulmányi versenyek lebonyolítását, és az év végi jutalomkönyvek beszerzésének fedezetét biztosítja. Márok Csabától az önkormányzat jóvoltából szaloncukrot és focilabdákat kaptak a gyerekek. A szülői munkaközösség pedig az elmaradhatatlan mézeskalácsot tette a gyerekek fája alá. Minden ajándékot szívből köszönünk közösségünk nevében. Az ünnepi készülődésért és a műsorok összeállításáért hálásak vagyunk kollégáinknak, akiknek sikerült az alábbi idézet gondolatiságát megértetni velünk:

„Legyen minden nap karácsony, telve szeretettel!

Ugyan mire, mire másra vágyhatna az ember?

Akarjunk hát közös élményt, szép emléket adni,

próbáljunk meg boldogulni, emberek maradni!”

(Aranyosi Ervin: Karácsonyra várva)

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth2020 kituzo iskola 5x 400

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola