Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


Mozgalmas hónapon vannak túl a mezőfalvi birkózók, hiszen több korosztályban is megkezdődtek az idei év küzdelmei. Serdülő korosztályosoknak két rangsorversenyt rendeztek ebben a hónapban. Az új lebonyolítási rend szerint egy hétvégén kerül sor a kötött, és a szabadfogású válogatókra. Ezeken a maratoni hétvégéken, szombaton az egyik, vasárnap a másik fogásnemben folynak a küzdelmek. Rostás Arnold az 54 kg-osok mezőnyében Esztergomban, és Nagykanizsán is harmadik helyezettként végzett a kötöttfogásúak küzdelmei során.

Diák I-es korcsoportosok először Abonyban mérték össze tudásukat a területi szabadfogású országos bajnokságon. Éva Bence, Pupp Viktória, Pupp Bence nem talált legyőzőre, míg a dobogó második fokára állhatott Bodor Máté, Domján Mihály a harmadik, Nagy Botond és Marosi Richárd pedig az ötödik helyen végzett. A továbbjutók közül a dorogi országos döntőn Pupp Bence 4., Éva Bence pedig 5. lett. 

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

dth2020 kituzo iskola 5x 400

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola