Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

Hirdetmény 1

Hirdetmény 2

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Rólunk írták  

A tehetség napja - tömegvonzás a Városháza téren

castellum.do - Öcaline, fotó: Császár Mónika Ilona,  2015. április 16. (csütörtök)

Háromszáz tehetség

dunaujvaros.com - Molnár Emese, fotó: Sándor Judit,  2015. április 16. (csütörtök)

Tehetsgnap a Városháza téren - képekkel

infodunaujvaros.hu , 2015. április 16. (csütörtök)

Tehetségek a téren, énekesek, táncosok és rajzolók mutatkoztak be

Duol.hu - Körmendi Erzsébet, 2015. április 15. (szerda)

Tehetségnap

Dunaújvárosi televízió , 2015. április 16. (csütörtök)

Táborozni jó!

Mezőhír - Horváth László, 2014. július 22. (kedd)

Szerdán este hatig fogadják a szülőket az Iskolában

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 28. (hétfő)

Területi szavaló versenyen bizonyítottak az alsósok

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 16. (szerda)

A tehetségeké volt a tér

Dunaújváros Online, 2014. április 10. (csütörtök)

A tehetség napja:mindenkit várnak!

Dunaújváros Online, 2014. április 9. (szerda)

Fogyatékkal élők: projektnap – Mezőfalván

Dunaújváros Online, 2011. december 2. (péntek)

Az alapítványi bálon készült képek

Az alapítványi bálon készült videó

(Mezőhír - Horváth László)

Tehetséges képzőművész-palánták a mezőfalvi iskolában

(Mezőhír - Horváth László)

Mezőfalva: sikeres pályázat után

Dunaújváros Online,2012. december 12. (szerda)

Dunaújváros Online

 

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


A 2010/2011. tanév versenyeredményei a Petőfi Sándor Általános Iskola, Szakiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási Intézményben

 

Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy az elmúlt tanévben is számos területi, megyei és országos versenyen vettek részt iskolánk diákjai. Sikeres szereplésükhöz az is hozzájárult, hogy a tanév során a pedagógusok helyi szinten is számtalan versenyt szerveztek, melyek eredményeit folyamatosan közöltük.  Sok esetben az iskolai megmérettetések voltak a területi vagy megyei versenyek „selejtezői”, vagyis az itt legjobban szereplő diákok jutottak tovább, és képviselték iskolánkat és Mezőfalvát. Az alábbi összefoglaló a kimagasló eredményeket, sikereket tartalmazza.

 

Alsó tagozat eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanár

Mesemondó verseny

Nagyvenyim

területi

I.

Gombita Dzsenifer 1.b

Szabóné Kovács Erika

Műveltségi csapatverseny

területi

IV.

4.a csapata: Bodás Dalma, Bordács Marcell, Tarr Petra

Horváth Lászlóné

VIII.

3.a csapata: Katona Kitti, Vámosi Noémi,

Nagyné Garai Olga

Játékos anyanyelvi csapatverseny

Dunaújváros, Petőfi S. Ált. Isk.

területi

VI.

4.a csapata: Bodás Dalma, Bordács Marcell, Szekeres Benjámin

Horváth Lászlóné

Anyanyelvi verseny

területi

I.

Katona Kitti 3.a

Nagyné Garai Olga

II.

Hajnal Marcell 2.a

Márokné Szatmári Ilona

Helyesírási verseny

Dunaújváros, Gárdonyi G. Ált. Isk.

területi

II.

Katona Kitti 3.a

Nagyné Garai Olga

Versmondó verseny

területi

I.

Komjáti Krisztián 2.b

Szalai Lászlóné

III.

Temesvári Donát 1.b

Szabóné Kovács Erika

Matematika csapatverseny

Előszállás

területi

IV.

Bodás Dalma 4.a, Bordács Marcell 4.a, Takács Bence 3.b, Takács Richárd 4.b

Baricza Zsuzsanna, Horváth Lászlóné, Nagyné Garai Olga, Sivák Zita

Matematika csapatverseny

Pusztaszabolcs

területi

I.

Barati Bence 4.a, Bordács Marcell 4.a, Jásper Marcell 4.b

Horváth Lászlóné, Sivák Zita

Humán munkaközösség eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

Mesemondó verseny

Nagyvenyim

területi

III.

Gombita Klaudia 5.b

Nagy Margit

II.

Szentpáli Zsombor 8.b

Nagy Margit

Történelem verseny

területi

I.

Márok Bence 6.a

Zsákovics Kevin 6.a

Szabó Luca 7.b

Szabó Szindbád 8.b

Váradiné Balogh Ágnes

„Szép Magyar Beszéd” – szépkiejtési verseny

területi

III.

Szabó Szindbád 8.b

Nagy Margit

Nyelvi munkaközösség eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

Német nyelvi verseny

Gyöngyös, Tehetségpont

országos

III.

Ossik Angéla 7.b

Hajas Györgyné

„Ki tud többet a híres németekről?”

Dunaújváros

területi

V.

Palkó Anna 7.b

Ossik Angéla 7.b

Molnár Fanni 8.b

Scheidl Boglárka 8.a

Hajas Györgyné

Molnárné Troppert Mária

Német nyelvi fordító verseny

Dunaújváros, Vasvári Pál Ált. Isk.

területi

I.

Ossik Angéla 7.b

Hajas Györgyné

I.

Somogyi Lilla 8.b

Molnárné Troppert Mária

Regenbogen Országos Német Tesztverseny

országos

IX.

Ossik Angéla 7.b

Hajas Györgyné

Regenbogen Országos Német Tesztverseny

országos

VI.

Ossik Mónika 6.b

Hajas Györgyné

OLIMA német nyelvi színjátszó verseny

Budapest, Osztrák Intézet

országos

I.

Czifra Anna, Fekete Balázs, Görög Petra, Koppányi Noémi, Kovács István, Márok Bence, Nagy Péter, Nagy Veronika, Nyegota Szabina, Ossik Angéla, Ossik Mónika, Ozohánics Bernadett, Ozohánics Mihály, Palkó Anna, Salgó Bence, Simon Noémi, Vámosi Nikolett, Vámosi Noémi, Wittmann Ákos, Zsákovics Kevin                                                                          

Hajas Györgyné

TITOK angol nyelvi levelezős verseny

országos

VIII.

4. osztályos csoport

Sörös Anikó

Angol nyelvi alapfokú C típusú nyelvvizsga

 

 

Boros Viktor 8.a

Szabó Szindbád 8.b

Szalai Lászlóné

Német nyelvi alapfokú C típusú nyelvvizsga

 

 

Vida Fanni 8.b

Molnárné Troppert Mária

Természettudományi munkaközösség eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

Matematika verseny

Kápolnásnyék

területi

V.

Vámosi Nikolett 6.b

Szentpáli Balázsné

 

 

V.

Boros Viktor 8.a

Szentpáli Balázsné

Matematika verseny

Dunaújváros, Arany János Iskola

területi

III.

Simon Noémi 6.a

Szentpáli Balázsné

V.

Ágoston Réka 5.b

Szentpáli Balázsné

VI.

Vámosi Nikolett 6.b

Szentpáli Balázsné

Kémia verseny

Dunaújváros, Petőfi S. Ált. Isk.

területi

IV.

Boros Viktor 8.a

Jaksics Erzsébet

VI.

Szabó Luca 7.b

Jaksics Erzsébet

Informatika verseny

Dunaújváros, Bánki Donát Gimnázium

területi

X.

Vizi Richárd 8.b

Sótiné Papp Elvira

Birkózó verseny

Trencsény - Szlovákia

nemzetközi

I.

Palkovics Patrik 5.b

Tombor István

IV.

Szalai Bálint 4.a

Tombor István

Birkózó verseny

Miskolc

országos

III.

Szentpáli Zsombor 8.b

Tombor István

V.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

Birkózó verseny

Tatabánya – Női diák OB

országos

III.

Nyegota Szabina 7.b

Tombor István

Birkózó verseny

Szigetvár

országos

V.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

Birkózó verseny

Kalocsa

országos

III.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

Birkózó verseny

Cegléd

területi

II.

Palkovics Patrik 5.b

Tombor István

III.

Nyegota Szabina 7.b

Tombor István

VI.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

Birkózó verseny

Karcag – Diák OB

országos

V.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

Birkózó verseny

Dorog

országos

II.

Nyegota Szabina 7.b

Tombor István

III.

Szentpáli Zsombor 8.b

Tombor István

V.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

V.

Bognár Gergő 8.a

Tombor István

Birkózó verseny

Cegléd

országos

I.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

I.

Szentpáli Zsombor 8.b

Tombor István

III.

Hornperger Arnold 8.b

Tombor István

III.

Nyegota Szabina 7.b

Tombor István

V.

Palkovics Patrik 5.b

Tombor István

V.

Szalai Bálint 4.a

Tombor István

V.

Nagy Renátó 5.a

Tombor István

Birkózó verseny

Soltvadkert

országos

II.

Szentpáli Zsombor 8.b

Tombor István

V.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

Birkózó verseny

Diákolimpia - Budapest

országos

III.

Nyegota Szabina 7.b

Tombor István

Birkózó verseny

Kaposvár

országos

I.

Petrovics Ádám 1.b

Tombor István

II.

Igel Dániel 7.a

Tombor István

II.

Kovács Olivér 1.b

Tombor István

Birkózó verseny

Kaposvár – Serdülő OB

országos

III.

Nyegota Szabina 7.b

Tombor István

A művészetoktatás munkaközösségének eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

Népdaléneklési verseny

Dunaújváros, Gárdonyi G. Ált. Isk.

területi

arany minősítés

Bodás Dalma, Horváth Petra, Kovács Mercédesz, Mihályi Mónika, Nyári Anita, Szilva Dzsenifer, Tarr Petra, Virág Enikő

Nyulasiné Lakos Angéla

Népdaléneklési verseny

Cece

megyei

bronz minősítés

Bodás Dalma, Horváth Petra, Kovács Mercédesz, Mihályi Mónika, Nyári Anita, Szilva Dzsenifer, Tarr Petra, Virág Enikő

Nyulasiné Lakos Angéla

Ti-Ti-Tá Néptáncfesztivál

Baracs

területi

különdíj

4-5-6. osztályosok

Csonka Emese

Néptáncverseny

Székesfehérvár

megyei

továbbjutás

4-5-6. osztályos német nemzetiségi tanulók

Csonka Emese

Néptáncverseny

Ajka

regionális

dicsérő oklevél

4-5-6. osztályos német nemzetiségi tanulók

Csonka Emese

 

 

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   
© Koppányiné Sági Mónika