Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

Hirdetmény 1

Hirdetmény 2

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Rólunk írták  

A tehetség napja - tömegvonzás a Városháza téren

castellum.do - Öcaline, fotó: Császár Mónika Ilona,  2015. április 16. (csütörtök)

Háromszáz tehetség

dunaujvaros.com - Molnár Emese, fotó: Sándor Judit,  2015. április 16. (csütörtök)

Tehetsgnap a Városháza téren - képekkel

infodunaujvaros.hu , 2015. április 16. (csütörtök)

Tehetségek a téren, énekesek, táncosok és rajzolók mutatkoztak be

Duol.hu - Körmendi Erzsébet, 2015. április 15. (szerda)

Tehetségnap

Dunaújvárosi televízió , 2015. április 16. (csütörtök)

Táborozni jó!

Mezőhír - Horváth László, 2014. július 22. (kedd)

Szerdán este hatig fogadják a szülőket az Iskolában

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 28. (hétfő)

Területi szavaló versenyen bizonyítottak az alsósok

Mezőhír - Horváth László, 2014. április 16. (szerda)

A tehetségeké volt a tér

Dunaújváros Online, 2014. április 10. (csütörtök)

A tehetség napja:mindenkit várnak!

Dunaújváros Online, 2014. április 9. (szerda)

Fogyatékkal élők: projektnap – Mezőfalván

Dunaújváros Online, 2011. december 2. (péntek)

Az alapítványi bálon készült képek

Az alapítványi bálon készült videó

(Mezőhír - Horváth László)

Tehetséges képzőművész-palánták a mezőfalvi iskolában

(Mezőhír - Horváth László)

Mezőfalva: sikeres pályázat után

Dunaújváros Online,2012. december 12. (szerda)

Dunaújváros Online

 

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   


A 2011/2012. tanév versenyeredményei a Petőfi Sándor Általános Iskola, Szakiskola, Egységes Pedagógiai Szakszolgálat és Alapfokú Művészetoktatási Intézményben

 

Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy az elmúlt tanévben is számos területi, megyei és országos versenyen vettek részt iskolánk diákjai. Sikeres szereplésükhöz az is hozzájárult, hogy a tanév során a pedagógusok helyi szinten is számtalan versenyt szerveztek, melyek eredményeit folyamatosan közöltük.  Sok esetben az iskolai megmérettetések voltak a területi vagy megyei versenyek „selejtezői”, vagyis az itt legjobban szereplő diákok jutottak tovább, és képviselték iskolánkat és Mezőfalvát. Az alábbi összefoglaló a kimagasló eredményeket, sikereket tartalmazza.

 

 

Alsó tagozat eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanár

Játékos anyanyelvi csapatverseny – Dunaújváros

területi

VI.

Jézsó Vivien, Katona Kitti, Vámosi Noémi 4.a

Nagyné Garai Olga

Területi anyanyelvi verseny – Mezőfalva

területi

III.

Garbacz Bendegúz 2.a

Balláné Spitz Mariann

I.

Hajnal Marcell 3.a

Márokné Szatmári Ilona

III.

Jézsó Vivien 4.a

Nagyné Garai Olga

Területi matematika verseny – Dunaújváros

területi

V.

Bartek József 4.a

Nagyné Garai Olga

Szemere Gyula helyesírási verseny – Dunaújváros

területi

IV.

Katona Kitti 4.a

Nagyné Garai Olga

V.

Vámosi Noémi 4.a

Nagyné Garai Olga

Matematika csapatverseny – Előszállás

területi

V.

Farkas Réka, Hajnal Marcell, Takács Bence, Bartek József

Márokné Szatmári Ilona, Baricza Zsuzsanna, Nagyné Garai Olga

Környezetismereti csapatverseny – Rácalmás

területi

I.

Jézsó Vivien, Koppányi Noémi, Vámosi Noémi

Nagyné Garai Olga

Szép írás verseny – Baracs

területi

Bronz minősítés

Barta Fanni 1.a

Horváth Lászlóné

Sudár Dániel 3.b

Szalai Lászlóné

Ezüst minősítés

Maár Csenge 2.a

Balláné Spitz Mariann

Kvárik Richárd 3.a

Márokné Szatmári Ilona

Antal Dénes 4.a

Nagyné Garai Olga

Arany minősítés

Szatmári-Nagy Eszter 1.a

Horváth Lászlóné

Gombita Dzsenifer 2.b

Szabóné Kovács Erika

Vámosi Noémi 4.a

Nagyné Garai Olga

Szép olvasás verseny – Baracs

területi

III.

Jézsó Vivien 4.a

Nagyné Garai Olga

 

 

II.

Gárdonyi Réka 3.a

Márokné Szatmári Ilona

 

 

I.

Garbacz Bendegúz 2.a

Balláné Spitz Mariann

Humán munkaközösség eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

József Attila szavalóverseny - Pusztaszabolcs

területi

I.

Cifra Anna 7.a

Nagy Margit

Mesemondó verseny

Nagyvenyim

területi

I.

Gombita Klaudia 6.b

Nagy Margit

I.

Cifra Anna 7.a

Nagy Margit

I.

Szabó Luca 8.b

Nyulasiné Lakos Angéla

Történelem verseny - Nagyvenyim

területi

I.

Jassó Mária 6.b

Márok Bence 7.a

Zsákovics Kevin 7.a

Szabó Luca 8.b

Váradiné Balogh Ágnes

Nyelvi munkaközösség eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

OLIMA német nyelvi színjátszó verseny – Budapest, Osztrák Intézet

országos

I.

Nagy Veronika, Czifra Anna, Simon Noémi, Zsákovics Kevin, Márok Bence, Nagy Péter, Ozohánics Bernadett, Ozohánics Mihály, Ozohánici Zsanett, Wittmann Ákos, Kovács István, Vámosi Nikolett, Ossik Mónika, Görög Petra, Ossik Angéla, Németh Vanessza, Nyegota Szabina, Kovács Mercédesz, Fekete Balázs, Palkó Anna, Salgó Bence, Póck Máté, Szántó Angéla

Hajas Györgyné

különdíj

Kovács Mercédesz 8.b

Cifra Anna 7.a

Nagy Veronika 7.a

Hajas Györgyné

Területi német verseny - Mezőfalva

területi

I.

Jassó Mária 6.b, Ossik Mónika 7.b, Szekeres Benjámin 5.a, Szántó Angéla 8.b

Hajas Györgyné, Molnárné Troppert Mária

III.

Aszalay Anna 6.b, Bodás Dalma 5.a, Czifra Anna 7.a, Ossik Angéla 8.b

Hajas Györgyné, Molnárné Troppert Mária

Területi német nyelvi szépkiejtési verseny - Dunaújváros

területi

I.

Ossik Mónika 7.b

Hajas Györgyné

Területi német nyelvi csapatverseny - Sárkeresztúr

területi

II.

Bodás Dalma, Puskás Tímea, Szalai Bálint 5.a

Molnárné Troppert Mária

Ki tud többet a német ünnepekről? - Dunaújváros

területi

IV.

Palkó Anna, Ossik Angéla 8.b

Hajas Györgyné

 

 

II.

Nagy Veronika, Zsákovics Kevin 7.a

Hajas Györgyné

Angol nyelvi alapfokú C típusú nyelvvizsga

Turcsán Fruzsina 8.a

Siposné Takács Tünde

Német nyelvi középfokú A típusú nyelvvizsga

Ossik Angéla 8.b

Salgó Bence 8.b

Hajas Györgyné

Természettudományi munkaközösség eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

Területi informatika csapatverseny - Dunaújváros

területi

III. és V.

Gál Roland 8.a, Igel Dániel 8.a, Szabó Luca8.b, Vámosi Nikolett 7.b, Szántó Angéla 8.b, Palkó Anna 8.b

Sótiné Papp Elvira

Területi tantárgyi kémia verseny - Dunaújváros

területi

III.

Ossik Angéla 8.b

Jaksics Erzsébet

V.

Vámosi Nikolett 7.b

Jaksics Erzsébet

Területi egyéni informatika verseny - Dunaújváros

területi

III.

Kovács Marcella Kitti 7.b

Sótiné Papp Elvira

III.

Igel Dániel 8.a

Sótiné Papp Elvira

Matematika verseny - Előszállás

területi

I.

Ágoston Réka 6.b, Klics Bence 6.b, Barati Bence 5.a, Hajnal Bence 5.b

Szentpáli Balázs, Szentpáli Balázsné

Megyei KRESZ verseny

megyei

IV.

Nagy Péter 7.b

Sótiné Papp Elvira, Szentpáli Balázsné

Kis Biológusok Versenye - Dunaújváros

területi

II.

Kovács Marcella Kitti 7.b

Bordás Anita

Birkózás - Szlovákia

nemzetközi

II.

Palkovics Patrik 6.b

Tombor István

Birkózás - Abony

területi

I.

Palkovics Patrik 6.b

Tombor István

III.

Nyegota Szabina 8.b

Tombor István

Birkózás - Székesfehérvár

területi

I.

Szabó Levente 2.b

Tombor István

IV.

Bökönyi Imre 4.b

Tombor István

IV.

Kovács Olivér 2.b

Tombor István

II.

Szekeres Benjamin 5.a

Tombor István

I.

Palkovics Patrik 6.b

Tombor István

II.

Okner Máté 6.b

Tombor István

II.

Csikós Richárd 6.b

Tombor István

I.

Dienes Bence 6.b

Tombor István

II.

Masinka Csaba 6.b

Tombor István

Birkózás diákolimpia - Budapest

országos

II.

Palkovics Patrik 6.b

Tombor István

Birkózás - Budapest

országos

V.

Palkovics Patrik 6.b

Tombor István

Birkózás - Győr

területi

I.

Palkovics Patrik 6.b

Tombor István

Birkózás - Pestszentimre

országos

V.

Nyegota Nikolett 6.a

Tombor István

II.

Nyegota Szabina 8.b

Tombor István

Birkózás - Cegléd

területi

V.

Szekeres Benjamin 5.a

Tombor István

V.

Szalai Bálint 5.a

Tombor István

II.

Okner Máté 6.b

Tombor István

Birkózás - Tatabánya

területi

III.

Androvics Dávid 5.b

Tombor István

Birkózás - Törökszentmiklós

országos

V.

Palkovics Patrik 6.b

Tombor István

Birkózás diákolimpia - Cegléd

országos

V.

Androvics Dávid 5.b

Tombor István

Birkózás - Cegléd

országos

III.

Nyegota Nikolett 6.a

Tombor István

 

 

I.

Nyegota Szabina 8.b

Tombor István

A művészetoktatás munkaközösségének eredményei

Verseny megnevezése

Szint

Helyezés

Résztvevő diákok

Felkészítő tanárok

Néptáncfesztivál - Baracs

területi

dicsérő oklevél

4-5-6-7-8. osztályos néptánc tagozatos tanulók

Csonka Emese

Pünkösdi Néptánctalálkozó - Alap

területi

dicsérő oklevél

5-6-7-8. osztályos néptánc tagozatos tanulók

Csonka Emese

Mezőföldi Néptánctalálkozó - Mezőfalva

területi

Különdíj

Különdíj

Különdíj

Különdíj

Kovács Gábor 4.a

Bodás Dalma 5.a,Kovács István 7.a

Kabócák csoport

Igéző csoport

Csonka Emese

Illusztrációs pályázat

országos

Elismerő oklevél

Veres Rita Liliána 2.a, Takács Balázs 3.a

Barta Mónika

V. Országos Lovas Rajz- és Fotópályázat

országos

Elismerő oklevél

Orosz Zoltán 5.a

Barta Mónika

„Vidéki élet” – országos rajzpályázat

országos

V.

 

Takács Richárd 5.b, Takács Balázs 3.a, Takács Tamás 2.a, Petrovics Ádám Benedek 2.b, Zsadon Géza 6.a

Barta Mónika

 

„Mesél az erdő” – országos rajzpályázat

országos

II.

Igel Bálint 2.a

Barta Mónika

„Végvári Élet”

országos

I.

Zsadon Géza 6.a

 

„Barátok vagyunk” - a Veszprémi Magyar-Finn Napok alkalmából meghirdetett országos rajzpályázat

országos

I.

Fürész Dóra 6.b

Barta Mónika

II.

Zsadon Géza 6.a

Barta Mónika

 

 

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

emblema

   
© Koppányiné Sági Mónika