Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2023 7

   


Rendkívüli sikeres tavaszi félév teljesítményét koronázta meg a Gurics György BDSE diák birkózó csapata. 2022. május 28-án a budapesti ESMTK birkózó szakosztálya adott otthont a diák korcsoportosok (2012-11-10-ben születettek) szabadfogású országos csapatbajnokságának. A birkózás egyéni sportág, ezért igazi kuriózum és mindig nagy érdeklődés övezi a korosztályos csapatbajnokságokat. A Gurics BDSE ifjú birkózói jó
előjellel vágtak neki a hétvégi megmérettetésnek, hiszen az elmúlt hónapokban rendre szállították a szebbnél szebb eredményeket az országos bajnokságokról, valamint sikeres felkészülési táborban vettek részt a tavaszi szünetben Szigetváron. Korábban a fiúk mezőnyében még soha nem sikerült érmes helyezést elérni, ezért bizakodóan vágott neki a
megmérettetésnek népes csapatunk. A koronavírus járvány miatt legutóbb 3 évvel ezelőtt 2019-ben rendeztek csapatbajnokságot Magyarországon. A világjárvány utáni első országos csapatversenyen 29 szakosztály szállt harcba a bajnoki címért. Birkózóink a 16-ba kerülésért először Nagykanizsát (42-11), majd a legjobb 8-ba kerülésért a szombathelyi Haladás (47-6) alakulatát győzték le magabiztos birkózással, nagy pontaránnyal. Ezután következett a házigazda, az ESMTK csapata. Sajnos, itt elmaradtak az egyéni bravúrok, amik a győzelemhez kellettek volna, így a házigazda juthatott be az elődöntőbe (16-34). Szerencsére, legyőzőnk a döntőig menetelt, így a vigaszágon folytathattuk a küzdelmeket. A bronzéremig vezető úton először a BVSC-Zugló csapatát (41-11), majd a kecskeméti Sportiskola birkózóit győztük le (31-21), így az utolsó mérkőzés már a bronzéremért folyt. Az egész napos küzdelmek
során nagyon elfáradtak tanítványaink, de a végső küzdelemben kellő összpontosítással és látványos birkózással a kaposvári sportiskolát is sikeresen legyőzték (39-13). Így, a fárasztó nap után megérdemelten állhattak a dobogó 3. fokára.

Csapat: Kaszala Máté, Kacz Jáfet, Tombor Benedek, Kacz Sém, Kovács Hunor, Gyenei Kevin, Czeiner Péter, Fekete Csanád, Fekete Csaba, Pribitek Ármin, Parádi László, Fierpasz András, Zámbó Gergő, Krepsz Zalán, Pesei Sándor, Androvics Márk

Edzők: Fehér Krisztián, Tombor István

birko1 2022 bronz

Gyermek Birkózó Gála

2022.05.15-én, házi birkózó versenyt rendezett a Gurics György BDSE, amin részt vettek a DKSE és az Enying VSE utánpótlás korú versenyzői. Több mint hetven birkózópalánta gyűlt össze a Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola tornatermében, hogy számot adjon tudásáról. A végig kiváló hangulatú versenyt elsősorban erőfelmérőnek és kedvcsinálónak szántuk, s a viadalra rengeteg szülő, családtag és támogató is kilátogatott. A gyerekek végig nagyon komolyan vették a mérkőzéseket, s tudásuk legjavát nyújtva küzdöttek egész nap. A küzdelmek négyes csoportokban zajlottak, így mindenki éremmel a nyakában térhetett haza.

Jól vizsgáztak a mezőfalvi gyerekek, hiszen a csapatversenyt a Gurics György BDSE nyerte, 5 arany- 13 ezüst- és 16 bronzéremmel.

Eredmények:

aranyérmes: Szabó Dávid, Csepreghy Péter, Szélpál Benett, Pethes Zalán, Kacz Sém

ezüstérmes: Farkas Mihály, Hír Tamás, Balogh Ervin, Bölcs Elizabet, Szabó Brendon, Kacz Jafet,Vollányi Zoltán, Várnagy Ákos, Czeiner Péter, Bayerle-Berecz Levente, Mazzag Olivér, Fekete Csanád, Krepsz Zalán

bronzérmes: Gyenei Xavér, Finn Maximilián, Kincses Jázmin, Márhoffer Ármin, Szili Attila, Radó Krisztofer, Kis Erik, Urbán Zoltán, Kovács Zsombor, Huszti Ákos, Bérdi Balázs, Váradi Achilles, Szabó Dániel, Tausz Lívia, Tégen Ferenc, Fister Zoltán

Pupp Viktóriáé a címeres mez!

Az elmúlt években megkezdett sikeres úton haladhat tovább Viktória! Az idei évben is sikerült kiharcolnia a serdülő korcsoportos( U15) válogatottságot. A tavaszi idényben megrendezett rangsor versenyeken nem talált legyőzőre, az összes hazai vetélytársát meggyőző fölénnyel utasította maga mögé. A németországi nagydíjon nyert aranyéremmel, és a romániai ezüstéremmel végképp bebiztosította a helyét a válogatottban.

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

8x badge DTH2023

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola