Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2023 7

   


Iskolánk szokásrendszerének kiemelkedő eseménysorozata az adventi készülődés és az utolsó tanítási napon megtartott ünnepségünk. A ráhangolódás jegyében decemberben péntetkenként összegyűltünk a tornateremben és meghallgattuk a negyedik évfolyam vidám köszöntő műsorát, hogy utána az arra kiválasztott diákok meggyújthassák csodálatos koszorúnkon a gyertyákat. A minden szempontból mesés adventi koszorút Feth Szilvi készítette és ajánlotta fel számunkra. Közösségünk minden alkalommal énekszóval kísérte a gyertyalángok fellobbanását. A 2023- as évben tantestületünk az alábbi diákokat találta méltónak a feladatra: 1. gyertya- Hajas Norina 1.a és Nyuli Gábor 5.b, 2. gyertya- Csepreghy Szonja 3.a és Virág Bianka 6.a, 3. gyertya- Tóth Emma Viktória 2.b és Krepsz Zalán 7.a, 4. gyertya- Kovács Áron 8.a és Káldi Krisztina 1.a.

Az iskolai karácsonyi ünnepre minden évben hagyományosan a 2. évfolyam diákjai készülnek műsorral. A gyerekek által előadott szívhez szóló dallamok, versek és jelenetek segítségével megható közös pillanatokat élhettünk át. Emelkedett lélekkel örülhettünk az Iskolafejlesztési alapítvány karácsonyi ajándékainak, az 1.100.00 Ft- nak mely technikai fejlesztésre tudunk fordítani és a zsáknyi szaloncukornak, mely a szülői munkaközösség mézeskalácsával együtt megédesítették a 2023- as év utolsó tanítási napját. Köszönjük támogatóinknak a szép meglepetéseket!

karacsony az iskolaban

karacsony az iskolaban2

karacsony az iskolaban3

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

8x badge DTH2023

   

Határtalanul program  

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola