Az iskola elérhetősége  

E-mail:

mezofalvaiskola@gmail.com

Tel.: +36 25 506-930

Fax.: +36 25 506-898

Kérem, hogy a honlappal kapcsolatos észrevételeit az sotine.elvira@petofiaisk.hu e-mail címen Sótiné Papp Elvira tanárnőnek jelezze.

   

Hit- és erkölcstan  

Hit- és erkölcstan

Iskolánkban oktatja és egyben a kapcsolattartó:

Kristofory Valter atya

Magyarok Nagyasszonya plébánia

Cím: 2422 Mezőfalva, Kinizsi u. 34.

Tel: 06-25-244-047

E-mail:valteratya@freemail.hu

Nagy Richárd

református lelkész

Alap-Alsószentiváni Református Egyházközség

7011 Alap, Béke u. 10.

Tel: 06-25-220061

E-mail: nagyrichardandras@gmail.com

mobil: 06-30-455-3950

   

Tisztaszoftver program diákoknak!  

offic365matrica

Tovább bővült a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium Tisztaszoftver programja, amellyel egyedülálló lehetőség nyílt meg a diákok és a szüleik előtt. Tovább >>

   

Tanulói biztosítás  

Tisztelt Szülők!

Aki az államilag járó ingyenes tanuló biztosítás mellett szeretne plussz biztosítást kötni, az megteheti telefonon keresztül a Grupama Garancia Biztosító képviselőénél.

További részletek >>

További kérdéseikkel forduljanak bizalommal Horváth Lászlóné (Gabi néni) ig. helyetteshez.

   

Személyi igazolvány  

Tisztelt szülők az alábbiakban a Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatalának a tankötelezett korú tanulók személyazonosító okmánnyal történő ellátásának feltételeivel, folyamatával kapcsolatos tudnivalókat ismerhetik meg az alábbi képre kattintva.

A képre kattintva olvashatják a hivatal részletes tájékoztató anyagát.

   

Fenntarthatósági témahét  

FTH jelveny szamozott 2023 7

   


Karácsonykor az ember mindig hisz egy kissé a csodában. Ilyenkor sokan átélhetik a szeretet és az egymásra figyelés örömét, valamint iskolánkban az egy közösséghez való tartozás megnyugtató érzését, ami egyre fontosabbá válik. Az iskolai adventi készülődésében a művészet oktatásban tanuló gyerekek különböző karácsonyi koncertekre, műsorokra és gálára invitálták a falú apraját nagyját és minden kedves érdeklődőt. A koncert sorozattal a gyerekek szerettek volna idén is átadni a szeretet érzéséből egy kicsit. Advent harmadik vasárnapján a Mezőfalvi Női Kar és a Petőfi Sándor Általános Iskola énekkara adott szívmelengető és hangulatos karácsonyi műsort a Magyarok Nagyasszonya római katolikus templomban. Mint minden évben, a Mozgáskorlátozottak egyesület felkérésére szívmelengető műsort adtak a gyerekek a Kiss Kálmán Művelődési Házban, ahová mindig nagy örömmel érkeznek. Az év lezárásaként az alapfokú művészet oktatásában tanuló diákok nagyszerű gálájával hangolódottak az ünnepre. Lélek és hangulatemelő műsorokat láthattunk, illetve programokat élhettünk át közösen.

A téli ünnepkör, így a karácsony egy olyan téma, melyet a diákok, és a képzős tanszakon tanító pedagógusok is nagyon szeretnek, így az iskola ilyenkor a fények, és a csodás alkotások színtereivé válik. Az iskola aulája megtelt a karácsonyi készülődés hangulatával, az ünnepvárás felemelő érzésével.

                                                                                                                  Balogh Tímea

muvokt angyalkak

muvokt angyalkak2

muvokt angyalkak3

   

 

   

okoproba1

   

 

   

 

   

Ha tudnak, segítsenek!  

A Petőfi Sándor Iskolafejlesztési Alapítvány adószáma:

19097477-1-07

Eddigi támogatásaikat, nagy tisztelettel köszönkjük.

 

   

Kompetenciamérés  

kompetenciameres

Iskolánk mérési eredményei a képre kattintva elérhetők.

   

Digitális Témahét  

8x badge DTH2023

   

Határtalanul program  

   
© Mezőfalvi Petőfi Sándor Általános Iskola